Harmonix - środki ostrożności i przeciwwskazania do stosowania preparatu. 1
Harmonix - środki ostrożności i przeciwwskazania do stosowania preparatu.

"Primum non nocere" (z łac. „po pierwsze nie szkodzić”) - to zasada, którą się kierujemy. Dlatego zależy nam, abyście znali wszystkie aspekty związane z kuracją naszymi ziołowymi suplementami. Stosowanie ich ma na celu przynieść poprawę zdrowia, to po pierwsze. Po drugie, zależy nam aby edukować i uczulać Was na pewne sprawy - po to, by leczenie było jak najbardziej skuteczne i przyniosło długotrwałe efekty. Harmonix wpływa na poprawę funkcji trawiennych. Prawidłowo funkcjonujący układ pokarmowy to zdecydowanie lepsza wchłanialność witamin oraz mikroelementów. A lepiej odżywiony organizm staje się bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych. Harmonix jest ziołowym i w 100% naturalnym preparatem. Natomiast nie jest dla wszystkich! Kto powinien zachować ostrożność oraz, kto nie powinien stosować naszego preparatu? O tym poniżej.

W poprzednim artykule: HARMONIX - to trzeba wiedzieć! UWAGA na interakcje zwróciliśmy Waszą uwagę na możliwe interakcje naszego ziołowego preparatu Harmonix z niektórymi lekami. Pamiętajcie o tym, planując kurację. Dzisiaj kolejny ważny temat. 

Z racji tego, że Harmonix wpływa na poprawę trawienia to w konsekwencji zwiększa wydzielanie soków trawiennych w układzie pokarmowym. I bardzo dobrze, o to nam chodzi! 

Natomiast osoby, które mają nie zaleczoną chorobę nadżerkową lub wrzody żołądka czy dwunastnicy powinny uważać - zażywanie preparatu może powodować dolegliwości bólowe! Co zrobić w takim przypadku? Zanim zaczniemy wspomagać funkcje trawienne, trzeba doprowadzić do zagojenia przewodu pokarmowego.

Ostrożność w stosowaniu preparatu powinny zachować także osoby cierpiące na refluks żołądkowo-przełykowy, zwłaszcza te, u których występuje przepuklina rozworu przełykowego! One też mogą odczuwać nasilenie niepożądanych objawów.

Harmonix wspomaga wytwarzanie i wydzielanie żółci do światła jelita. W przypadku zapalenia woreczka żółciowego czy kamicy żółciowej preparat może powodować nasilenie objawów. Na pewno całkowitym przeciwwskazaniem jest niedrożność dróg żółciowych czy cholestaza czyli zatrzymanie, w wyniku różnych schorzeń, odpływu żółci.

 

"Primum non nocere" (z łac. „po pierwsze nie szkodzić”) - to zasada, którą się kierujemy.

 

 
 

Komentarze do wpisu (1)

26 sierpnia 2023

Co w przypadku kobiet w ciąży lub starających się o dziecko?

Kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium