Historia marki Dr Las

Historia marki Dr Las

Wszystko zaczęło się od opieki nad osobą przewlekle chorą. Długotrwałe leczenie dolegliwości związanej z układem pokarmowym wymagało wiedzy, którą często trzeba było zdobywać na własną rękę. Zastosowana wielolekowa terapia niosła za sobą duże ryzyko niekorzystnych interakcji i nasilenia skutków ubocznych leczenia, które uszczupliły możliwości regeneracyjne organizmu. Kluczowa zatem stała się przemyślana i odpowiednio dobrana suplementacja.

Osobiste doświadczenia połączone z wiedzą zespołu specjalistów współpracujących z nami w ramach Radioklinika.pl - pierwszego w Polsce portalu z podcastami o zdrowiu, doprowadziły nas do zainteresowania się fitoterapią, jako możliwością skutecznego wsparcia pacjentów.

Zrozumieliśmy, że ziołolecznictwo ma naprawdę sporo do zaoferowania. Umiejętne wykorzystywanie leczniczego działania ziół może przynosić znaczne korzyści, zwłaszcza w czasach wszechobecnych chorób cywilizacyjnych i nadmiernego spożywania leków syntetycznych. To przecież substancje czynne zawarte w roślinach dały początek wielu sprzedawanym dziś medykamentom.

Dostrzega to także World Health Organization (WHO), której strategia na lata 2014-2023 zakłada zintegrowanie Medycyny Tradycyjnej, w tym ziołolecznictwa (fitoterapii) w ramach krajowych systemów opieki zdrowotnej.

W 2020, na miesiąc przed pandemią Covid-19, wspólnymi siłami postanowiliśmy powołać do życia markę Dr Las i tworzyć w jej ramach dobre jakościowo produkty, o przemyślanym i kontrolowanym składzie. Widząc, że coraz więcej osób boryka się z problemami układu trawiennego i dysbiozą, opieramy wszystkie receptury na składnikach wyłącznie pochodzenia roślinnego, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów. Sprzedaż pierwszego produktu rozpoczęliśmy w lutym 2021 roku. 

 

 

Zobowiązujemy się nie zawieźć Twojego zaufania!

Kupując nasze suplementy otrzymujesz nie tylko świetny produkt, ale także rzetelną wiedzę oraz wsparcie naszych specjalistów obecnych na prężnie rozwijanej, fejsbukowej grupie Jelita - Centrum Zdrowia, do której już teraz serdecznie Cię zapraszamy.

Marta Koziarska

mgr farmaceuta z bogatym doświadczeniem, w zawodzie od roku 1998. Osoba niezwykle dociekliwa, z poczuciem misji, zwolenniczka szukania przyczyn choroby i medycyny holistycznej. Mówi o sobie "Sherlock Holmes medycyny".

Izabela Turek

dietetyk kliniczny z poczuciem misji. W oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie, obszerny wywiad i wyniki badań prowadzi pacjentów, wskazując im naturalne drogi zdrowienia.

Ewa Michalska

redaktor naczelna Radioklinika.pl. Zwolenniczka i propagatorka medycyny holistycznej oraz życia w harmonii z ludźmi i naturą. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Ogrodniczym SGGW, w Katedrze Roślin Warzywnych i Leczniczych. Praca dyplomowa "Rola roślinnych surowców goryczowych w zaburzeniach trawiennych".


Warto przeczytać i wysłuchać:

Dział poświęcony ziołolecznictwu: Radioklinika.pl/category/fitoterapia
Dział poświęcony dietoterapii: Radioklinika.pl/category/dieta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium