Historia marki Dr Las

Historia marki Dr Las

Wszystko zaczęło się od opieki nad osobą przewlekle chorą. Długotrwałe leczenie dolegliwości związanej z układem pokarmowym wymagało wiedzy, którą często trzeba było zdobywać na własną rękę. Zastosowana wielolekowa terapia niosła za sobą duże ryzyko niekorzystnych interakcji i nasilenia skutków ubocznych leczenia, które uszczupliły możliwości regeneracyjne organizmu. Kluczowa zatem stała się przemyślana i odpowiednio dobrana suplementacja.

Osobiste doświadczenia połączone z wiedzą zespołu specjalistów współpracujących z nami w ramach Radioklinika.pl - pierwszego w Polsce portalu z podcastami o zdrowiu, doprowadziły nas do zainteresowania się fitoterapią, jako możliwością skutecznego wsparcia pacjentów.

Zrozumieliśmy, że ziołolecznictwo ma naprawdę sporo do zaoferowania. Umiejętne wykorzystywanie leczniczego działania ziół może przynosić znaczne korzyści, zwłaszcza w czasach wszechobecnych chorób cywilizacyjnych i nadmiernego spożywania leków syntetycznych. To przecież substancje czynne zawarte w roślinach dały początek wielu sprzedawanym dziś medykamentom.

Dostrzega to także World Health Organization (WHO), której strategia na lata 2014-2023 zakłada zintegrowanie Medycyny Tradycyjnej, w tym ziołolecznictwa (fitoterapii) w ramach krajowych systemów opieki zdrowotnej.

Wspólnymi siłami postanowiliśmy powołać do życia markę Dr Las i tworzyć w jej ramach dobre jakościowo produkty, o przemyślanym i kontrolowanym składzie. Widząc, że coraz więcej osób boryka się z problemami układu trawiennego i dysbiozą, opieramy wszystkie receptury na składnikach wyłącznie pochodzenia roślinnego, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków i konserwantów.

 

 

Zobowiązujemy się nie zawieźć Twojego zaufania!

Kupując nasze suplementy otrzymujesz nie tylko świetny produkt, ale także rzetelną wiedzę oraz wsparcie naszych specjalistów obecnych na prężnie rozwijanej, fejsbukowej grupie Jelita - Centrum Zdrowia, do której już teraz serdecznie Cię zapraszamy.

Marta Koziarska

mgr farmaceuta z bogatym doświadczeniem, w zawodzie od roku 1998. Osoba niezwykle dociekliwa, z poczuciem misji, zwolenniczka szukania przyczyn choroby i medycyny holistycznej. Mówi o sobie "Sherlock Holmes medycyny".

Izabela Turek

dietetyk kliniczny z poczuciem misji. W oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie, obszerny wywiad i wyniki badań prowadzi pacjentów, wskazując im naturalne drogi zdrowienia.

Ewa Michalska

redaktor naczelna Radioklinika.pl. Zwolenniczka i propagatorka medycyny holistycznej oraz życia w harmonii z ludźmi i naturą. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Ogrodniczym SGGW, w Katedrze Roślin Warzywnych i Leczniczych. Praca dyplomowa "Rola roślinnych surowców goryczowych w zaburzeniach trawiennych".


Warto przeczytać i wysłuchać:

Dział poświęcony ziołolecznictwu: Radioklinika.pl/category/fitoterapia
Dział poświęcony dietoterapii: Radioklinika.pl/category/dieta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium