Porozmawiajmy o ziołach! 0
Porozmawiajmy o ziołach!

Pewnego listopadowego wieczoru, w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym Amigówka położonym wśród łąk i lasów Pogórza Wielickiego odbyła się rozmowa o ziołach, do wysłuchania której serdecznie Was zapraszamy.

Założycielki marki Dr Las (prawdziwe pasjonatki i wieloletnie propagatorki zielarstwa) rozmawiały o ziołach i ich pozytywnym wpływie na organizm człowieka. Energia życia kryje się w tym, co spożywamy. Pokarm jest warunkiem ludzkiego życia, a jego jakość ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Umiejętnie stosowane i wkomponowane w codzienny jadłospis zioła będą nam wyłącznie sprzyjać. Zawierają bowiem całe bogactwo związków aktywnych niezbędnych do normalnego funkcjonowania naszego organizmu, zwłaszcza procesów trawienia i przyswajania pokarmów, ale także wydalania czy odtruwania produktów przemiany materii. 

Zioła stosowane zespołowo potrafią wspierać, leczyć a także regenerować cały organizm. Są naturalnymi darami natury, po które warto sięgać.

W tle rozmowy o ziołach znalazł się nasz produkt - Harmonix, który powstał na bazie ekstraktu z 10 specjalnie wyselekcjonowanych roślin. To sprawdzona receptura, bowiem nasze ekspertki przepisują ją swoim pacjentom już od kilku lat - stanowi ona jedną ze składowych zaleceń farmaceutyczno-dietetycznych. O tym w czym może pomóc nasz ziołowy preparat, jakie ma właściwości, kiedy można, a kiedy nie powinno się go przyjmować rozmawiają Ewa Michalska i Marta Koziarska. Panie uchylają także rąbka tajemnicy i informują czym jest nowy preparat Cemmunix Herbal, który trafi do naszej oferty jeszcze w tym roku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

 
 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium