Dlaczego Harmonix nie zawiera cukru? 0
Dlaczego Harmonix nie zawiera cukru?

Naukowcy od lat alarmują, że nadmiar cukru w diecie to zabójca naszej mikroflory jelitowej. Z tym nadmiarem zmaga się niestety większość społeczeństwa, w tym coraz większa liczba dzieci. Jest to silne uzależnienie, z którego trudno wyjść. Warto to sobie na początku uświadomić, aby móc podjąć skuteczną walkę z nałogiem. 

Skutki zdrowotne spożywania dużych ilości cukru mogą być różne. Zależy to m.in. od:

  • stylu życia i ogólnej kondycji organizmu,
  • stanu naszego zdrowia,
  • wieku.

Nikomu chyba jednak nie trzeba mówić, że codzienna dieta bogata we wszędobylski cukier delikatnie mówiąc, nie wyjdzie nam na zdrowie… U jednych zamanifestuje się to wcześniej, u innych później.

Cukier potrafi czaić się w wielu produktach spożywczych, nawet tych obecnych na półkach sklepowych w dziale żywności BIO. Gdy wyrobimy w sobie nawyk śledzenia składu produktów, możemy się na początku bardzo zdziwić...

Zbyt duża ilość cukru w codziennej diecie po pewnym czasie może powodować dolegliwości, typu: biegunki, zaparcia, bóle brzucha, silne gazy i wzdęcia, problemy z koncentracją, wybuchy agresji. 

Powyższe objawy zwykle skłaniają nas do poszukiwania różnych możliwości skutecznego leczenia uciążliwych dolegliwości, tymczasem prawdziwy winowajca wciąż działa w ukryciu, a my nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo jesteśmy od niego uzależnieni. 

Mając świadomość problemu i zdając sobie sprawę z jego zdrowotnych konsekwencji, do naszego suplementu Harmonix nie dodaliśmy 𝐀𝐍𝐈 𝐆𝐑𝐀𝐌𝐀 𝐂𝐔𝐊𝐑𝐔. Nie znajdziecie w nim także żadnej innej substancji słodzącej.

Harmonix to w 100% naturalny produkt bazujący na dziesięciu specjalnie wyselekcjonowanych ziołach z dodatkiem soku z aronii - najbogatszego źródła polifenoli na świecie. Polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety. Zawiera składniki roślinne wspierające odporność, wspomagające trawienie i pracę jelit, zmniejszające stany lękowe oraz bezsenność.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Dzwoń, pisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 
 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium